Obľúbené (0)

Jon Olsson

John Olsson"Vždy hľadám nové veci a nové výzvy." To je motto Jona Olssona. Je mladý, je divoký, je iný. Jon stelesňuje novú generáciu zimných športovcov ako nikto iný. Získal už 9 medailí na X Games, vymyslel niekoľko unikátnych skokov, ktoré vkladá do svojich freestylových jázd. ODLO je hrdé, že sa Jon ujal nové výzvy stať sa našim ambasádorom. Jon Olsoon je v odlomí rodine od roku 2013. Náš dizajnérsky tím je veľmi potešený jeho profesionálnym prístupom a citom pre nové trendy a životný štýl. A jeho športové úspechy nie sú o nič menej pôsobivé.

Vyhral niekoľko veľkých air podujatí (Rip Curl tour, US Freeskiing Open), získal deväť medailí na zimných X-Games, drží rekord za najviac získaných tretích miest na stupňoch víťazov. Tiež vyhral v niekoľkých lyžiarskych disciplínach a je vynálezca početných dvojitých sált.

Od roku 2005 Jon Olsson vyzíva svojich konkurentov k svojmu vlastnému súboju menom Jon Olsson Invitational (JOI), udalosť v oblasti Big Air, kde si vybudoval svoje meno ako športovec a tiež ako organizátor akcie. Ale s tým nebol úplne spokojný a tak v roku 2007 začal sa súťaží Jon Olsson Super Session (JOSS) - filmová súťaž krátkych filmov s témou Freeskiing, ktoré boli vyrobené v priebehu dvoch týždňov.

Popri svojich športových aktivít a úspešných vlastných akcií, je Olsson tiež vášnivým fanúšikom rýchlych áut. Rovnako ako je tomu u ODLO, bol zapojený do dizajnu modelu Audi, kde pracoval na verziu Rebellion R1K, čím si splnil svoj detský sen.

ODLO je hrdé na to, že Jon Olsson patrí do tímu jeho športovcov a teší sa na stretnutie s novými výzvami spolu s ním.

John Olsson